У власників колекції Bored Ape з’явиться можливість здавати свої NFT в оренду


01.07.2022
У власників колекції Bored Ape з'явиться можливість здавати свої NFT в оренду

Компанія Mouse Belt Labs запускає торговий майданчик Bored Jobs для надання послуг зі здачі в оренду NFT-інтелектуальної власності Bored Ape Yacht Club.

Майданчик Bored Jobs стане першим ліцензованим ринком оренди інтелектуальної власності власників NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) для комерційних брендів. Наприклад, можна буде зробити мавпу обличчям свого кавового бренду чи частиною великомасштабної маркетингової кампанії. У свою чергу, власники BAYC зможуть реалізувати потенціал та підвищити цінність своїх колекцій.

«Ми помітили, що власники NFT хотіли змусити своїх мавп працювати, а бренди хотіли б орендувати мавп, але до нас нічого не було стандартизовано, і жодна із сторін не знала, як зв’язатися з іншою. Ми вважаємо, що стандартизувавши юридичний процес, комунікації та проведення угод, ми можемо дозволити як брендам, так і власникам NFT розкрити новий потенціал», – сказав співзасновник Mouse Belt Патрік Маклейн (Patrick McLain).

Маклейн повідомив, що протягом 24 годин після запуску платформа отримала понад 200 заявок від власників BAYC, які бажають надати в оренду свої колекції. Mouse Belt планує виставити на своєму веб-сайті майже всі 10 000 BAYC. Протягом півтора місяців компанія розширить пропозиції щодо оренди та додасть на платформу Bored Jobs колекції Mutant Apes, Gutter Cats та Crypto Punks.

Нагадаємо, що раніше тематичний ресторан у Каліфорнії, названий на честь криптовалютного проекту Bored Ape Yacht Club, перестав приймати у відвідувачів токени APE та ETH.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *