У Великобританії закликали громадян не довіряти порадам криптовалютних інфлюєнсерів


07.09.2022
У Великобританії закликали громадян не довіряти порадам криптовалютних інфлюєнсерів

В Управлінні фінансового нагляду (FCA) Великобританії вважають, що громадяни не варто довіряти криптовалютним інфлюєнсерам, оскільки у разі втрати вкладених коштів вкладники не зможуть захистити свої права. Про це повідомляє Сityam.

У FCA пояснили, що багато інфлюенсерів таких платформ, як YouTube та TikTok, намагаються використати економічну кризу у своїх цілях. Блогери просувають різні тренінги з трейдингу та пропонують інвестувати в іноземні валюти чи криптоактиви, переконуючи людей, що це значно покращить їхнє матеріальне становище.

Регулятор попередив, що не варто довіряти фінансовим рекомендаціям інших осіб, навіть якщо вони знайомі з ними особисто. Якщо щось піде не так, чи це падіння курсу криптовалют чи крадіжка цифрових активів, інвестор не зможе отримати правовий захист і, тим більше, звернутися з цим питанням до свого «наставника».

Нагадаємо, що раніше криптоінфлюєнсер FatMan вирішив влаштувати передплатникам перевірку на фінансову грамотність. Він зібрав з них біткоїни на суму $100 000, не надавши детальної інформації про проект, а потім повернув гроші в повному обсязі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *