У Центробанку Тайваню попередили про ризик інвестицій у NFT


21.06.2022
У Центробанку Тайваню попередили про ризик інвестицій у NFT

Центральний Банк Тайваню випустив попередження про те, що сектор невзаємозамінних токенів (NFT) сповнений підроблених транзакцій. Таким чином, регулятор порадив інвесторам виявляти обережність при роботі з такими цифровими предметами колекціонування. Про це повідомляє Taiwan News.

Посилаючись на опитування, фінансова установа нагадала, що менше 30% інвесторів отримують прибуток від продажу цифрових предметів колекціонування, а кожен третій виготовлений витвір мистецтва так і не продається.

NFT можуть включати в себе як цифрові, так і фізичні об’єкти. Таким чином, можна було б довести право власності на ці активи та перевірити їхню справжність. Проте в ЦБ стверджують, що ця якість є сумнівною, оскільки кожна людина може створити цифровий предмет колекціонування та використовувати його для крадіжки даних.

Центральний банк Тайваню також зазначив, що, незважаючи на зростання минулого року, ринок NFT останнім часом сповільнився в своєму розвитку та втратив обсяг торгів.

У 2020 році кількість трейдерів не перевищувала 75 000 осіб, а через рік різко зросла до 2,3 мільйонів людей.

Варто також зазначити, що минулого літа обсяги торгів NFT досягли своїх найбільш вражаючих піків. Наприкінці серпня вони перевищили 500 мільйонів доларів за день. Однак тенденції змінилися, і у вересні повальне захоплення NFT пішло на спад.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *