У ЦБ Австрії пояснили, чим стейблкоїни кращі за державні цифрові валюти


18.07.2022
У ЦБ Австрії пояснили, чим стейблкоїни кращі за державні цифрові валюти

Керуючий центральним банком Австралії Філіп Лоу під час панельної дискусії на зустрічі фінансових чиновників країн «Великої двадцятки» в Індонезії заявив, що цифрові активи, випущені приватними компаніями, можуть бути кращими за токени, випущені центральним банком.

“Я схильний думати, що приватне рішення буде кращим – якщо ми зможемо правильно налаштувати регулюючі механізми на ринку стейблкоїнів”, – зазначив Лоу.

Чиновник вважає, що використання стейблкоїнів у глобальному масштабі без належного нагляду неможливе:

«Якщо ці токени широко використовуватимуться спільнотою, вони мають бути підтримані державою або регулюватись так само, як ми регулюємо банківські депозити».

Глава Валютного управління Гонконгу Едді Юе заявив у відповідь колезі, що більш ретельне вивчення стабільних монет може допомогти знизити ризики проектів децентралізованого фінансування (DeFi), які є частиною екосистеми криптовалют:

“Незважаючи на інцидент з Terra-Luna, я думаю, що криптовалюти і DeFi не зникнуть – хоча їх можна буде стримувати, оскільки технології та інновації, що лежать в основі цих розробок, мабуть, будуть важливими для нашої майбутньої фінансової системи”.

У ході дискусії на зустрічі представників G20 Лоу, Юе та інші учасники зійшлися на думці, що необхідно зробити більше для створення міжнародної системи регулювання стейблкоїнів та криптогалузі загалом.

У травні група захисту прав споживачів Choice з Австралії виступила із закликом якнайшвидше ввести в країні регулювання криптовалютного ринку, щоб забезпечити захист користувачів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *