У США попередили громадян про зростання загрози програм-вимагачів


07.09.2022
Хакери атакували вірусом-вимагачем урядові системи Чорногорії

Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) спільно з Агентством з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA), а також Міждержавним центром обміну та аналізу інформації (MS-ISAC) попросило громадян США повідомляти будь-які відомості, пов’язані з ВТС-гаманцями кіберзлочинців. Відомства також випустили спеціальний документ із рекомендаціями щодо пошуку інформації для запобігання збиткам від атак програм-вимагачів.

У рамках кампанії #StopRansomware громадяни були попереджені про Vice Society. Дане програмне забезпечення шифрує дані та вимагає викуп у криптовалютах за їх розблокування.

За словами правоохоронців, найближчим часом очікується сплеск атак програм-здирників, спрямованих на освітні заклади та інші сектори суспільного життя. Було відзначено, що атаку зазнають найуразливіші організації та групи громадян.

ФБР настійно попросило допомогти з інформацією, яка дозволить відстежити місцезнаходження хакерів та шахраїв. Борю розслідувань цікавлять відомості не лише про биткоин-гаманці, а й IP-адреси, геолокації та інші персональні дані, пов’язані зі зловмисником. Це допоможе відстежити незаконні транзакції у блокчейнах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *