У США подали колективний позов на Марка Кубана за просування Voyager Digital


11.08.2022
cuban

Юридична фірма Moskowitz подала колективний позов до Окружного суду США в Південній Флориді, закликавши мільярдера Марка Кубана до відповідальності за просування серед фанатів баскетбольного клубу Dallas Maverick збанкрутілого криптоброкера Voyager Digital.

У скарзі стверджується, що Марк Кубан та генеральний директор Voyager Digital Стівен Ерліх використали свій досвід інвестування, щоб націлити недосвідчених людей на вкладення заощаджень у фінансову піраміду. Нібито вони обидва кілька разів спотворювали інформацію про платформу, стверджуючи, що вона не передбачає комісій і вигідніших за конкуруючі рішення, що забезпечувало неправомірну ринкову перевагу.

Також заявляється, що ціни Voyager були встановлені таким чином, що інвестори, які нічого не підозрюють, платили необґрунтовано високі приховані збори.

У липні Кубан спричинив гнів деяких фанатів Dallas Maverick у зв’язку з крахом криптовалютного кредитора. Зазначимо, що баскетбольний клуб, що належить Кубану, уклав п’ятирічний контракт з Voyager Digital у жовтні минулого року, просуваючи платформу серед фанатів як дешевий і простий спосіб приєднатися до ринку криптовалют.

Однак у липні криптофірма припинила виведення коштів на своїй платформі, викликавши побоювання про неплатоспроможність, і за кілька днів у Нью-Йорку подала заяву про банкрутство.

Останнє повідомлення від фірми тижневої давності показує, що компанія відновить виведення коштів після того, як суддя схвалив випуск грошових депозитів на суму $270 млн. Клієнтам із депозитами буде дозволено знімати до $100 тисяч протягом 24 годин.

Імовірно, заявки прийматимуться з 26 серпня. Крім того, у компанії повідомляють про проходження процесу реструктуризації та розглядають можливість продажу фірми.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *