У США подали колективний позов на Марка Кубана за просування Voyager Digital

Юридична фірма Moskowitz подала колективний позов до Окружного суду США в Південній Флориді, закликавши мільярдера Марка Кубана до відповідальності за просування серед фанатів баскетбольного клубу Dallas Maverick збанкрутілого криптоброкера Voyager Digital.

У скарзі стверджується, що Марк Кубан та генеральний директор Voyager Digital Стівен Ерліх використали свій досвід інвестування, щоб націлити недосвідчених людей на вкладення заощаджень у фінансову піраміду. Нібито вони обидва кілька разів спотворювали інформацію про платформу, стверджуючи, що вона не передбачає комісій і вигідніших за конкуруючі рішення, що забезпечувало неправомірну ринкову перевагу.

Також заявляється, що ціни Voyager були встановлені таким чином, що інвестори, які нічого не підозрюють, платили необґрунтовано високі приховані збори.

У липні Кубан спричинив гнів деяких фанатів Dallas Maverick у зв’язку з крахом криптовалютного кредитора. Зазначимо, що баскетбольний клуб, що належить Кубану, уклав п’ятирічний контракт з Voyager Digital у жовтні минулого року, просуваючи платформу серед фанатів як дешевий і простий спосіб приєднатися до ринку криптовалют.

Однак у липні криптофірма припинила виведення коштів на своїй платформі, викликавши побоювання про неплатоспроможність, і за кілька днів у Нью-Йорку подала заяву про банкрутство.

Останнє повідомлення від фірми тижневої давності показує, що компанія відновить виведення коштів після того, як суддя схвалив випуск грошових депозитів на суму $270 млн. Клієнтам із депозитами буде дозволено знімати до $100 тисяч протягом 24 годин.

Імовірно, заявки прийматимуться з 26 серпня. Крім того, у компанії повідомляють про проходження процесу реструктуризації та розглядають можливість продажу фірми.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Мільярдер Марк Кубан назвав 5 криптовалют, в які інвестуває

Мільярдер Марк Кубан в інтерв'ю на YouTube-каналі "Altcoin Daily"...

Останні новини

Мільярдер Марк Кубан назвав 5 криптовалют, в які інвестуває

Мільярдер Марк Кубан в інтерв'ю на YouTube-каналі "Altcoin Daily" розкрив склад свого інвестиційного портфеля. До списку токенів, в які інвестував Марк, увійшли п'ять альткоїнів...

Мільярдер Марк Кубан вважає, що купувати нерухомість у метавсесвітах – вкрай невдала ідея

Вкладати гроші в купівлю нерухомості в метавсесвітах – вкрай невдала і навіть «найтупша» ідея. Таку думку в інтерв'ю Youtube-каналу Altcoin Daily висловив американський мільярдер...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here