Мільярдер Марк Кубан назвав 5 криптовалют, в які інвестуває


10.08.2022
Mark Cuban

Мільярдер Марк Кубан в інтерв’ю на YouTube-каналі “Altcoin Daily” розкрив склад свого інвестиційного портфеля.

До списку токенів, в які інвестував Марк, увійшли п’ять альткоїнів із низькою капіталізацією. Нижче представлений список токенів:

  1. Klima DAO (KLIMA) – це децентралізована автономна організація та DeFi-протокол. Токени керування KLIMA використовуються для компенсації викидів вуглецю. Кубан зазначив, що «в даний момент простіше купити KLIMA і погасити їх», обмінявши на вуглецеві кредити, які є забезпеченням активу. На момент написання KLIMA торгується $5.36, за добу знизившись на 6,33%, за даними Coinmarketcap.
  2. У портфелі інвестора також є токени BLT проекту Blocto. Платформа призначена для спрощення взаємодії між різними блокчейнами з боку розробників та звичайних користувачів. BLT торгується за $0,0968, за добу ціна активу знизилася на 2,33%.
  3. Injective – це децентралізована біржа (DEX), яка пропонує маржинальну торгівлю, деривативи та інші послуги на своїй кроссчейн-платформі. Сам Кубан заявив, що токени INJ платформи Injective мають реальну можливість продемонструвати зростання. Актив торгується за $1,52, за добу знизившись на 1,26%.
  4. Також Кубан цікавиться токеном ALI штучного інтелекту Alethea. Проект випускає спеціальні невзаємозамінні токени iNFT, в які вбудований ІІ, що розвивається. ALI торгується $0,01851, за добу знизившись в ціні на 5,1%.
  5. Ocean Protocol (OCEAN) – це сервіс для збору та токенізації даних користувача. На платформі користувачі можуть продавати та купувати необхідну їм інформацію. К’юбан заявив, що сервіс «працює не так добре», як йому хотілося б. OCEAN торгується за $0,20, за добу додавши в ціні 7,77%.

Марк Кубан – американський підприємець, власник баскетбольного клубу Dallas Mavericks. Є співзасновником супутникової телемережі HDNet, акціонером кінопрокатника Magnolia Pictures та розважального телеканалу AXS TV. Як інвестор виступає учасником реаліті-шоу Shark Tank. На 2022 рік його статки оцінюються в 4,7 млрд доларів, згідно з даними Forbes.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *