У США голова SEC закликав прискорити реєстрацію криптобірж


29.07.2022
У США голова SEC закликав прискорити реєстрацію криптобірж
Гері Генслер вважає, що з платформами для торгівлі цифрових активів потрібно працювати так само, як із біржами цінних паперів

Голова Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслер доручив своїм співробітникам безпосередньо взаємодіяти з криптовалютними біржами для того, щоб ті пройшли реєстрацію і могли регулюватися.

У Twitter він опублікував відео, де заявив, що «немає причин ставитись до ринку криптовалют по-іншому лише тому, що використовується інша технологія». Генслер вважає, що регулятор має працювати з криптобіржами так само, як і з біржами цінних паперів.

За словами Генслера, чиновники з нагляду за ринками також розробляють способи реєстрації певних монет як цінних паперів. Крім того, співробітники агентства розглядають варіанти усунення конфлікту інтересів, що виникає у зв’язку з тим, що криптобіржі можуть виступати маркетмейкерами.

У червні Генслер запропонував іншим фінансовим агентствам об’єднати зусилля щодо розробки правил крипторегулювання. Він зазначив, що працює над “меморандумом про взаєморозуміння” з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC). Регулятори обмінюватимуться інформацією про цифрові активи.

У липні SEC розпочала розслідування щодо криптобіржі Coinbase. Регулятор підозрює її у продажу незареєстрованих цінних паперів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *