У розробників популярних NFT-мавп з’явиться громадська рада


06.10.2022
Yuga Labs

Команда Yuga Labs, творці популярної NFT-колекції Bored Ape Yacht, оголосила про створення громадської ради.

Згідно з наданою інформацією, рада номінуватиме три проєкти щомісяця, а потім учасники екосистеми BAYC і MAYC оберуть найкращий стартап, який отримає грант від Yuga Labs. Проєкти-переможці отримуватимуть винагороду в розмірі $15 000.

В офіційному зверненні Yuga Labs вказується, що рада буде тісно взаємодіяти зі спільнотою і просувати різні ініціативи: комерційні зустрічі, благодійні кампанії та багато іншого.

Примітно, що в США за 2022 рік було оформлено понад 6000 товарних найменувань в екосистемі NFT. Тим самим багато великих компаній розробляють концептуальні механізми для якісної співпраці зі своїми споживачами. Адвокатський відділ Майкла Кондудіса надав дані. Згідно з опублікованою інформацією, в Америці в проміжку з 1 січня по 30 вересня цього року було затверджено 6000 NFT-найменувань. Усі вони тією чи іншою мірою пов’язані із сегментом невзаємозамінних токенів.

Зазначається, що за минулий рік у Штатах було оформлено тільки 2140 знаків NFT, що майже в 3 рази менше, якщо порівнювати з попередніми дев’ятьма місяцями цього року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *