У Південній Кореї запровадять податок на отримані під час аірдропів криптоактиви


22.08.2022
Південнокорейські криптобіржі запустять спільний консультативний орган

Міністерство стратегії та фінансів Південної Кореї планує запровадити новий податок на криптоактиви, отримані під час безкоштовної роздачі токенів (аірдропи).

У відомстві заявили, що аірдропи підпадають під дію Закону про податки на спадщину та дарування. У цьому випадку податок стягуватиметься з особи, якій криптоактив передається безоплатно.

Особа, яка зобов’язана сплачувати податок на дарування, має подати декларацію протягом трьох місяців після отримання криптоактиву. Міністерство має намір запровадити податок у розмірі від 10% до 50% залежно від кожного окремого випадку.

«Чи оподатковується конкретна транзакція з віртуальними активами податком на дарування чи ні – це питання, яке необхідно визначити з урахуванням ситуації. Наприклад, чи є це відшкодуванням, чи передається фактичне майно та прибуток», – заявило відомство.

Міністерство наголосило, що на розгляд кожного окремого випадку піде якийсь час. При цьому не обов’язково, що кожна роздача криптоактивів оподатковуватиметься.

Раніше Національна податкова служба Південної Кореї (NТС) повідомила, що вживе жорстких заходів проти ухилення від сплати податків з використанням віртуальних активів, таких як криптовалюти, та платформ, що працюють із ними.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *