У Пентагоні попереджають, що мережа біткоїна має серйозні вразливості

Пентагон випустив звіт під назвою “Чи децентралізовані блокчейни, ненавмисні централізації у розподілених книгах”. У доповіді йдеться про безліч побоювань щодо криптоіндустрії та інших секторів, що переплітаються з технологією блокчейн, таких як big tech, fintech та безпека.

Компанія Trail of Bits була залучена Агентством передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) для вивчення децентралізованої природи блокчейну. Розслідування в основному було присвячене блокчейнам Bitcoin та Ethereum.

Дослідження показали, що чотири окремі елементи мають здатність порушити роботу блокчейну Bitcoin. Крім того, з’ясувалося, що два суб’єкти мають здатність порушити блокчейн Ethereum.

“Кількість елементів, необхідних для порушення (маніпулювання) блокчейнами, відносно невелика: чотири для Bitcoin, два для Ethereum і менше десятка для більшості PoS-мереж.” – говориться в докладі.

У звіті Trail of Bits говориться, що безпека блокчейна визначається безпекою позаланцюжкових механізмів консенсусу, позаланцюжкового управління та його програмного забезпечення. У звіті також говориться, що вузли, які використовуються майнерами, можуть бути розгорнуті через доступні хмарні сервери.

Згідно зі звітом, 60% трафіку біткоїну проходить лише через три провайдери. Мається на увазі інтернет-провайдерів. Також аналітики зазначають, що переважна більшість вузлів біткоїну, схоже, не бере участь у майнінгу, а оператори вузлів не несуть явного покарання за шахрайство.

“Для розгортання нового вузла потрібно лише один екземпляр дешевого хмарного сервера – ніякого спеціалізованого обладнання для майнінгу”. – попереджають аналітики.

Така ситуація ставить блокчейн віч-на-віч із серйозною мережевою загрозою, відомою як атака Sybil. Щоб коротко пояснити атаку Sybil, ми можемо описати її як “загрозу безпеки, яка виникає внаслідок того, що людина намагається захопити мережу через кілька облікових записів, вузлів чи комп’ютерів”.

У звіті також йдеться про те, що всі перевірені аналітиками пули для майнінгу “або встановлювали складний пароль для всіх облікових записів, або не перевіряли пароль, наданий під час аутентифікації”. Як приклад, у звіті наводиться практика ViaBTC, глобального пулу для майнінгу криптовалют, що призначає пароль “123” для всіх облікових записів. Poolin, інша компанія, що займається майнінгом, “схоже, взагалі не перевіряє автентифікаційну інформацію”, а Slushpool “прямо каже своїм користувачам ігнорувати поле пароля”. Згідно з наявними даними, на ці три майнінгові пули припадає близько 25 % потужності хешування Біткоіна.

Експерти з кібербезпеки попереджають про потенційні слабкості криптовалют, які можуть призвести до інцидентів, подібних до нещодавньої крадіжки $650 000 у криптовалюті та десятків NFT з рахунку користувача Metamask.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Мільярдер Майкл Сейлор розповів, скільки біткоїнів йому належить

Засновник і голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор...

Аналітики Bloomberg зафіксували посилення кореляції біткоїна та фондового індексу S&P 500

Наприкінці серпня знизилася залежність біткоїна від американського фондового ринку....

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину...

Фінансовий експерт Макс Кайзер назвав Ethereum марною фінансовою пірамідою

Телеведучий і засновник компанії Heisenberg Capital Макс Кайзер, відомий...

Глава Binance вважає купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy правильним рішенням

CEO криптовалютной біржі Binance Чанпенг Чжао схвалив кроки MicroStrategy,...

Експерт прогнозує зниження ціни біткоїна до $12 000

Гарет Солоуей, головний ринковий стратег платформи InTheMoneyStocks, висловив думку,...

Засновник Ethereum назвав 3 причини, чому DAO кращі за традиційні корпорації

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін у своєму блозі заявив, що...

Останні новини

Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати....

Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Криптоаналітик під псевдонімом Crypto Capo, що передбачив нинішній ведмежий ринок біткоїну (BTC), вважає, що найближчими днями цифрові активи нададуть чудові можливості для торгівлі. У своєму...

Невідомий криптовалютний кит вивів із біржі Huobi понад $1 млрд

За даними криптовалютного Twitter-трекера Whale Alert, в останню годину невідомий криптовласник вивів понад $1,02 млрд у криптовалютах із біржі Huobi. Він здійснив кілька транзакцій...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here