У мобільному додатку MoneyGram з’явився інструмент для торгівлі криптовалютами


02.11.2022
MoneyGram

Сервіс міжнародних грошових переказів MoneyGram у партнерстві з біржею Coinme додав інструменти для торгівлі криптовалютою у свій мобільний додаток.

Тепер у клієнтів MoneyGram з’явилася можливість купувати, зберігати і продавати криптовалюту через мобільний додаток. Новий функціонал дасть змогу користувачам MoneyGram здійснювати операції в Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) і Litcoin (LTC).

Технічна можливість купувати, продавати і зберігати криптовалюту за допомогою додатка MoneyGram з’явилася завдяки партнерству з біржею Coinme, яка надає технологію, що дає змогу фінансовим системам, операторам криптобанкоматам і обмінним кіоскам конвертувати криптовалюти в готівку.

Перші спільні проєкти учасники партнерства почали впроваджувати з 2021 року, а в січні платіжний оператор MoneyGram став міноритарним акціонером Coinme. MoneyGram заявила, що планує розширити список торгованих криптоактивів там, де це дасть змогу державне регулювання.

У липні команда MoneyGram повідомила про реалізацію спільного проєкту зі Stellar Development Foundation, який дасть змогу будь-якої миті переводити в готівку або купувати цифрові активи у відділеннях MoneyGram.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *