У мережу злили дані клієнтів DeFi-платформи Celsius


29.07.2022
У мережу злили дані клієнтів DeFi-платформи Celsius

Представники збанкрутілої DeFi-платформи Celsius повідомили про витік особистих даних користувачів. Про це повідомляє The Block.

Як повідомляє джерело, співробітник сервісу для поштових розсилок Customer.io, послугами якого користувалася команда DeFi-платформи, передав список email-адрес її клієнтів «сторонньому зловмиснику».

У Celsius не розглядають цю подію як серйозну загрозу користувачам, проте попереджають про можливі фішингові атаки. Також компанія звернулися до правоохоронних органів зі скаргою на Customer.io.

Спочатку в Customer.io заперечували, що дані лендингового протоколу були вкрадені недобросовісним співробітником, проте пізніше визнали цей факт.

Представники сервісу також зазначили, що зловмисник не мав доступу до інших даних клієнтів компанії, окрім електронної пошти. Співробітника Customer.io, який обіймав посаду старшого інженера, відразу ж після інциденту було звільнено, а інформацію про нього передано до правоохоронних органів.

У березні представники платформи криптокредитування BlockFi також повідомили про витік даних клієнтів. Інцидент стався через злом одного з її сторонніх постачальників — Hubspot.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *