У мережі з’явилися фальшиві дані про інфляцію в США, що спричинило падіння ринку криптовалют


13.07.2022
inflation dollar

Незадовго до оголошення даних за червень по індексу споживчих цін у США (CPI ), у Twitter почав розповсюджуватись фейковий звіт, що призвело до падіння ринку криптовалют.

Про це у Twitter повідомило Бюро трудової статистики США (BLS) у понеділок, 13 липня.

“Нам відомо про поширення у Twitter зображення підробленої заяви по CPI . Це фальшивка. Слідкуйте за виходом реального CPI  завтра о 08:30 за східним часом.” – йдеться у твіті BLS.

З розповсюдженням фейкових даних ціна на головну криптовалюту впала до $19 302, слідом у червону зону пішов ринок альткоїнів. ETH, що втратив цілих 7%, зараз торгується на рівні $1067.

CPI вважаються показником інфляції та надійним індикатором грошово-кредитної політики Федерального резерву США. Якщо у звіті йдеться про погіршення інфляції, ФРС відповідає на це підвищенням відсоткових ставок та кількісним посиленням політики.

Нещодавно у відповідь на зростання інфляції ФРС підвищила відсоткові ставки на 0,75 відсоткових пунктів, що призвело до різкого зниження цін на криптовалюти.

Інвестори та трейдери повірили у неправдиву інформацію, бо чекають поганих показників щодо інфляції. О 15:30 за київським часом буде опублікована офіційна інформація.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *