У мережі DeFi-протоколу Aave з’явиться стейблкоїн GHO


01.08.2022
У мережі DeFi-протоколу Aave з'явиться стейблкоїн GHO

Aave DAO, орган управління DeFi-протоколом Aave, проголосував на підтримку пропозиції про створення стейблкоїну під назвою GHO.

99,99% членів DAO Aave проголосували за створення стейблкоїну GHO. Дані зі сторінки голосування показують, що члени DAO із 501 000 токенів AAVE підтримали цю пропозицію.

Отже, наступним кроком буде створення стейблкоіну ​​GHO за допомогою нового протоколу покращення Aave (AIP). За управління стейблкоїном відповідатиме DAO.

Користувачі Aave, які бажають створити GHO, можуть зробити це, надавши будь-який із криптотокенів, прийнятих як заставу на платформі. Крім забезпечення, ці депозити також будуть приносити дохід на Aave. Протокол стягуватиме відсотки за кредитами в стейблкоїнах GHO, взятих позичальниками.

В Aave планують, що GHO функціонуватиме як стейблкоїн з надлишковим забезпеченням, аналогічним dai MakerDAO (DAI). Це означає, що вартість депонованої криптовалюти перевищуватиме кількість випущених токенів GHO. Засновник Aave Стані Кулехов заявив, що проект сприятиме органічному впровадженню GHO на рівні 2 Ethereum.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *