У Малайзії розроблять національну блокчейн-платформу


07.10.2022

Компанії MY EG Services і Mimos Technology Solutions уклали угоду про співпрацю в галузі розробки та експлуатації загальнодоступного блокчейна першого рівня для Малайзії.

У серпні уряд країни представив дорожню карту і повідомив про розробку національного блокчейна країни. До проєкту були залучені компанія MY EG Services (MYEG) і Mimos Technology Solutions (MTSSB) – комерційний підрозділ національного центру прикладних досліджень і розробок Малайзії (MIMOS).

Для реалізації поставленого завдання партнери використовуватимуть як компоненти майбутньої інфраструктури публічного блокчейна технології Zetrix і Mimos. Передбачається, що спільна розробка MYEG і MTSSB дасть змогу на державному рівні забезпечити впровадження застосунків Web3 і послуг, пов’язаних із блокчейном, як у державному, так і в приватному секторах.

Генеральний директор MYEG Вонг Теан Сун сказав, що використання блокчейна органами влади Малайзії відкриває великі можливості для технологічного переозброєння державних відомств. Ці технології також допоможуть комерційному сектору країни вийти на новий рівень справедливого та успішного ведення бізнесу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *