Малайзійські регулятори додали криптобіржу Huobi до списку ризикованих компаній для інвесторів


6:45 PM, 23 Серпня 2022
Малайзійські регулятори додали криптобіржу Huobi до списку ризикованих компаній для інвесторів

Комісія з цінних паперів (SC) Малайзії випустила у понеділок заяву щодо діяльності Huobi у країні. Згідно із заявою, криптобіржа наразі знаходиться у списку оповіщення інвесторів.

Малайзійські фінансові регулятори стверджують, що Huobi працювала на території країни як біржа цифрових активів без офіційної реєстрації в SC.

У наступному твіті SC повідомила, що будь-які операції, які здійснюють або пропонують діяльність на ринку капіталу в країні, повинні вимагають отримати ліценцію від регулятора. Ті, хто не отримав такого дозволу, вважаються неліцензованими чи незареєстрованими організаціями. Місцева влада заявила, що інвесторам “настійно рекомендується” не вкладати кошти у такі організації.

Крім того, у SC підкреслили, що будь-хто, хто скористається такою послугою, ризикує і не зможе законно відшкодувати грошові втрати.

У таких країнах, як Австралія та США, Huobi робить кроки до розширення. Австралійські регулятори дали біржі зелене світло на початку серпня. У США Huobi отримала ліцензію FinCEN, що ще на один крок наблизила біржу до надання послуг американським клієнтам.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!