У Китаї муніципальний банк видав перший в історії кредит у цифрових юанях


03.08.2022
У Китаї муніципальний банк видав перший в історії кредит у цифрових юанях

Сільськогосподарський комерційний банк Чжанцзягана Agricultural Trade Bank оголосив про видачу кредиту у розмірі 500 000 цифрових юанів (e-CNY). Кредит був виданий після одноголосного схвалення міським регулятором. Про це повідомляє місцеве видання Sohu.

Відомо, що позичальником є компанія, яка виготовляє обладнання для захисту навколишнього середовища для сталеливарних заводів у провінції Сучжоу. Як зазначила організація, у зв’язку зі збільшенням кількості рахунків-фактур клієнтів вона вирішила поекспериментувати з новим методом кредитування, при якому кредит видається безпосередньо на цифровий гаманець e-CNY. Назва компанії не повідомляється.

На початку тижня Народний банк Китаю заявив, що планує розширити кількість тестових майданчиків для цифрового юаня, які на сьогодні розташовані у 15 провінціях. У своєму останньому звіті від 31 травня центральний банк зареєстрував 264 мільйони операцій із цифровою валютою на загальну суму 83 млрд юанів ($12,29 млрд) з моменту її створення. Понад 4,567 мільйона торгових терміналів по всьому Китаю приймають цифровий юань як спосіб оплати.

>> Читайте більше свіжих та цікавих новин у нашій рубриці “Новини криптовалют“.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *