У МВФ вважають, що центральні банки мають використовувати криптовалютні інновації


9:15 AM, 5 Вересня 2022
Директор із грошово-кредитних ринків та ринків капіталу МВФ Тобіас Адріан вважає, що падіння криптовалютного ринку не закінчилося і проблеми зі стейблкоінами можуть призвести до нової криптозими.

Cпеціалісти Міжнародного валютного фонду (МВФ) випустили звіт, в якому заявлили, що криптовалюти є ключем до ідеальної монетарної системи.

У звіті наголошується, що традиційна монетарна система хороша лише у своїй стабільності та безпеці, але у всіх інших параметрах її можна покращити. Криптовалюти, у свою чергу, дуже інноваційні, відкриті і можуть адаптуватися до умов, що змінюються на фінансових ринках.

Крім плюсів, аналітики МВФ також назвали й мінуси криптовалют. На думку експертів, криптовалюти мають брак стабільності, ефективності та можливостей щодо інтеграції до поточної фінансової системи.

У кінці звіту зазначається, що при створенні майбутньої фінансової системи необхідно поєднати плюси традиційних грошей та криптовалют. Це можливо при створенні державних криптовалютів (CBDC).

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!