У конгресі США закликають Міністерство енергетики обмежити майнінговим компаніям енергоспоживання


7:29 PM, 18 Липня 2022
mining crypto usa

Сенатор Елізабет Уоррен і ще п’ять демократичних членів Конгресу США направили листа до Агентства з охорони навколишнього середовища та Міністерства енергетики з проханням запровадити вимоги щодо введення звітності про енергоспоживання та викиди вуглекислого газу для компаній, які займаються видобутком криптовалют.

Законодавці зібрали дані семи найбільших компаній з видобутку криптовалют у США і дійшли висновку, що майнери мають “значний вплив на зміну клімату.

“Результати нашого дослідження, під час якого ми зібрали дані лише семи компаній, викликають занепокоєння”, – йдеться у заяві законодавців.

Ми хотіли б зазначити, що майнери криптовалют є “великими споживачами енергії, які викликають значні викиди вуглекислого газу, що швидко ростуть”.

Згідно з результатами дослідження, проведеного під керівництвом Уоррен, з’ясувалося, що сім компаній, про які йдеться мова, мали понад 1045 МВт енергетичних потужностей для використання у сфері майнінгу криптовалют. У листі йдеться, що цієї кількості електроенергії достатньо, щоб забезпечити електрикою кожен будинок у Х’юстоні, штат Техас.

Члени Конгресу висловили думку, що результати їхнього дослідження дають очевидні причини скорочення спірного майнінгового сектору. У листі також наводилися докази того, що дані про 7 згаданих великих майнерів були неповними та спотвореними при поданні даних.

Згідно з листом, зібрані дані дозволять краще управляти майбутньою політикою та дозволять краще моделювати навантаження на національну мережу США та перехідні процеси.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!