У ФРС заявили про відсутність планів щодо запуску цифрового долара


09.03.2023
Резервний банк Бостона повідомив про завершення дворічного дослідження цифрового долара

Найближчим часом не варто очікувати запуску державної цифрової валюти (CBDC), оскільки Федеральна резервна система США наразі не перебуває на стадії ухвалення будь-яких реальних рішень щодо цього питання. Про це заявив голова ФРС Джером Пауелл, виступаючи перед Комітетом з фінансових послуг Палати представників 8 березня, інформує видання Fortune.

На початку березня ФРС, Мінфіном і Білим домом було організовано робочу групу з цифрового долара, однак поки що вона сфокусується на вивченні доцільності запуску активу, зокрема й на таких питаннях, як збереження лідерства та нацбезпеки США, конфіденційність і можливість протидії незаконним операціям.

Пауелл повідомив, що ФРС і міжвідомча робоча група, очолювана Мінфіном, поки що не ухвалили рішення щодо того, чи є CBDC тим, що необхідно фінансовій системі та громадянам США.

“Те, що ми робимо – це експерименти на ранній стадії. Як це буде працювати? Чи працює це? Яка найкраща технологія? Що найефективніше?”, – такі питання щодо теми цифрового долара окреслив голова ФРС.

Крім того, голова ФРС також заявив, що влада не хоче пригнічувати інновації, пов’язані з криптовалютами, однак за останній рік в індустрії сталося доволі багато потрясінь, і Конгрес має впровадити правове підґрунтя для її нормального функціонування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *