У ФБР назвали найбільш популярні серед зловмисників типи атак на DeFi-проекти


30.08.2022
fbi crypto

Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) випустило попередження для інвесторів про наявність уразливостей у платформах децентралізованих фінансів (DeFi).

У ФБР назвали три найбільш популярні типи атак на подібні проекти, а також закликали громадян ретельно вивчати платформи, протоколи та смарт-контракти перед інвестуванням.

За словами представників слідчої організації, перший тип атак пов’язаний з ініціюванням миттєвих позик та експлойтом смарт-контрактів, завдяки яким зловмисники можуть брати у кредит велику кількість цифрових активів без застави.

Другий тип атак пов’язаний з використанням уразливостей під час перевірки підписів у мостах між мережами, що дозволяє вивести всі кошти з проекту. Ще одним варіантом експлойту є маніпулювання ціновим оракулом і проведення угод з використанням позикових коштів, у цьому випадку хакери отримують вигоду за допомогою помилок при розрахунку цін в угодах.

Крім цього, у ФБР наголосили, що інвестування пов’язане з ризиком і закликали перед вкладенням коштів перевіряти, що код DeFi-платформи пройшов аудит як мінімум однієї незалежної компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *