У Coinbase звинуватили збанкрутілі криптофірми у відсутності заходів щодо управління ризиками


21.07.2022
Логотип біржі Coinbase

Генеральний директор Coinbase Institutional Бретт Теджпол вважає, що збанкрутілі криптокомпанії самі винні у своїх проблемах, оскільки знехтували базовими основами управління фінансовими ризиками. Про це повідомляється у блозі компанії.

На думку Бретта Теджпола, події останніх кількох тижнів були цілком передбачуваними. Професійні учасники криптоспільства заздалегідь звертали увагу інвесторів на проблеми недостатнього контролю над ризиками в Celsius, Three Arrows Capital, Voyager та їм подібним, що призвело до падіння платоспроможності компаній.

Так, багато хто з цих фірм мали надмірну частку позикових коштів, оскільки короткострокові зобов’язання не відповідали неліквідним активам з більш тривалим терміном погашення. Саме з цієї причини повідомлення про додаткові заходи захисту активів у труднощах фірмах швидко стали історіями про банкрутство та реструктуризацію.

«Ми вважаємо, що ці учасники ринку були захоплені безумством бичачого тренду та забули основи управління ризиками. Незастраховані ставки, величезні інвестиції в екосистему Terra та масивні важелі, надані та розгорнуті Three Arrows Capital, означали, що ризик був надто високим та концентрованим», – сказав Теджпол.

Днями біржа Coinbase повідомила, що «тимчасово закриває» програму із залучення нових користувачів у США, щоб скоротити операційні витрати на тлі криптозими.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *