У Coinbase за II квартал зафіксували збитки у $1,1 млрд

За II квартал американська криптобіржа Coinbase зазнала збитків у розмірі $1,1 млрд. Причиною стало «різке» падіння криптовалютного ринку. Про це повідомляється у квартальному звіті компанії. Про це повідомляє CNBC.

Збитки стали найбільшими з весни минулого року, коли акції акції Coinbase почали торгуватися на фондовій біржі Nasdaq. Крім зниження доходу біржа також наголосила на падінні попиту на торгівлю криптовалютами та обсягу торгів. Обсяг торгів упав на 30%, а дохід із комісій за операції знизився відразу на 35%.

«Зниження ринку було швидким та жорстоким, і ми бачимо, як поведінка клієнтів відображає падіння. На обидва показники вплинула зміна активності клієнтів та ринку, спричинена макроекономічними факторами та ситуацією з криптовалютними кредиторами», – наголошується у листі акціонерам.

Незважаючи на зниження виручки та обсягу торгів, аналітик Moningstar Майкл Міллер підкреслив, що масового відтоку користувачів з платформи Coinbase немає, просто вони «стали пасивнішими у криптоінвестуванні».

Дохід біржі склав $802.6 млн, що на 45.1% менше від показників I кварталу цього року і на 153.1% менше від результатів I кварталу минулого року. Збиток у $1.1 млрд записали у незафіксовані збитки від падіння ціни активів Coinbase. На тлі цієї акції компанії впали на 10.55%.

Аналітики очікують подальшого падіння обсягу торгів і, отже, виторгу у III кварталі. Хоча, можливо, це частково компенсується збільшенням доходів із передплатних та інших сервісів.

Керівництво Coinbase підкреслило, що ведеться робота зі зниження витрат та підвищення ефективності компанії. Наприклад, у червні біржа скоротила 1100 осіб. Керівництво біржі намагається скоротити витрати та іншими способами, наприклад, у липні Coinbase призупинила партнерську програму у США.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Coinbase Cloud оголосила про запуск майданчика для Web3-розробників

Представники Coinbase Cloud оголосили про запуск платформи Node для...

Брат колишнього топ-менеджера криптобіржі Coinbase визнав провину в інсайдерській торгівлі

Ніхіл Вахі, якого разом із братом, колишнім менеджером з продукту Coinbase Ішаном Вахі, звинуватили в інсайдерській торгівлі, визнав себе винним. Йому загрожує до 20 років тюремного ув'язнення.

Співзасновник Coinbase розповів, що чекає від крипторинка у найближчі два роки

Криптовалютна біржа Coinbase готується до затяжної «криптозими». Про це...

Криптобіржу Coinbase звинуватили у слабкій системі безпеки

Американська криптовютна торгова платформа Coinbase зіткнулася з черговим колективним...

У Coinbase вважають, що стейблкоїни стануть основою фінансових послуг

Експерти криптобіржі Coinbase вважають, що стейблкоїни, забезпечені фіатними валютами,...

Біржа Coinbase випустила мультфільм із мавпами NFT-колекції Bored Ape Yacht Club

Власники токенів, які хочуть побачити своїх аватарів у наступних частинах трилогії, мають зареєструватися на майданчику Coinbase NFT

Фонди ARK Invest позбулися акцій Coinbase на суму $75 млн

ARK Invest продала 1,41 мільйона акцій Coinbase за ціною...

Біржу Coinbase підозрюють у незаконному лістингу криптовалют

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) США запідозрила криптовалютну біржу Coinbase у нелегальній торгівлі цифровими активами.

Співробітника криптобіржі Coinbase звинуватили в інcайдерській торгівлі

Мін'юст США звинуватив в інсайдерській торгівлі менеджера з продуктів...

Останні новини

Coinbase Cloud оголосила про запуск майданчика для Web3-розробників

Представники Coinbase Cloud оголосили про запуск платформи Node для розробників Web3, де всі охочі зможуть безплатно створювати власні децентралізовані застосунки. Повідомляється, що система передбачає багаторівневу...

Криптобіржу Coinbase звинуватили у слабкій системі безпеки

Американська криптовютна торгова платформа Coinbase зіткнулася з черговим колективним позовом від клієнтів в США. Цього разу платформу звинуватили у слабкій системі безпеки. Згідно документу позову,...

Брат колишнього топ-менеджера криптобіржі Coinbase визнав провину в інсайдерській торгівлі

Ніхіл Вахі, якого разом із братом, колишнім менеджером з продукту Coinbase Ішаном Вахі, звинуватили в інсайдерській торгівлі, визнав себе винним. Йому загрожує до 20 років тюремного ув'язнення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here