У Бразилії розкрили шахрайську криптосхему на $768 млн


09.10.2022

Правоохоронці США і Бразилії розкрили шахрайську криптовалютну схему, яка несе відповідальність за незаконні транзакції на суму понад $768 млн.

У пресрелізі правоохоронців зазначено, що організація, яка базується в Куритибі, Бразилія, обманювала інвесторів у більш ніж дюжині країн, пропонуючи щомісячний дохід від вкладень у цифрові активи в розмірі до 20%.

Компанію підозрюють у просуванні завдяки неправдивим заявам про партнерство з іншими проектами та наявність ліцензій. Введені в оману інвестори вклали мільйони доларів у криптовалюти, що випускаються компанією. За заявами правоохоронців, ці активи “практично не становили цінності”.

Порушення неназваної фірми включають в себе міжнародне відмивання грошей, управління злочинним підприємством, шахрайство, а також злочини проти національної фінансової системи. Розслідування правоохоронних органів проводилося протягом кількох років.

Влада вже висунула звинувачення чоловікові, який нібито очолював злочинну організацію, ним виявився 37-річний громадянин Бразилії і колишній резидент США Френсіслі Вальдевіно да Сілва. 6 жовтня в рамках розслідування діяльності шахрайського угруповання поліція Бразилії видала 20 ордерів на обшук і арешт.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *