У Банку Англії вважають, що криптовалюти слід регулювати аналогічно традиційним фінансам


11.07.2022
У Банку Англії вважають, що криптовалюти слід регулювати аналогічно традиційним фінансам

Заступник керівника фінансової стабільності Банку Англії Джон Канліфф вважає, що криптовалютную індустрію слід регулювати так само, як і традиційні фінанси.

Джон Канліфф рекомендував сформувати набір правил для криптовалютної індустрії, які були б аналогічні до правил у традиційній фінансовій системі, щоб знизити ризики в криптовалютному секторі та підвищити довіру інвесторів.

Він нагадав про недавній крах екосистеми Terra, заявивши, що криптовалюти, які не можуть зберегти свою цінність та стабільність, викликають стрес на ринках. На його думку, інвесторам необхідно дати зрозуміти, що їхній капітал захищений від безповоротних втрат.

Канліфф визнав, що потенціал цифрових валют у фінансовій системі величезний. При належному регулюванні їх можна повноцінно впровадити у традиційні фінанси, тому розробляти правила слід відповідно до цієї ідеї. Тим не менш, він не став заперечувати, що правила потрібно буде «підганяти» під криптовалюти, оскільки базова технологія, що лежить в їх основі, дуже відрізняється від технологій у традиційній фінансовій системі.

До слів Канліффа приєднався і голова Банку Англії Ендрю Бейлі, додавши, що у транскордонній торгівлі криптовалютами мають брати участь міжнародні органи. Також він заявив, що незабезпечені криптоактиви не мають внутрішньої цінності та їх краще розглядати як інвестиції.

Раніше Банк Англії висловив стурбованість довгостроковим впливом криптовалют на фінансову систему та запропонував суворіше регулювати галузь. У квітні підрозділ банку, який відповідає за фінансову стабільність, збільшив свій бюджет на цей фінансовий рік, щоб боротися з ризиками, пов’язаними з криптовалютами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *