Цифровий банк Revolut зазнав кібератаки, хакери отримали доступ до інформації про 50 тисяч клієнтів компанії


20.09.2022
Revolut

Англійський банк Revolut, що функціонує в Литві, 11 вересня зазнав кібератаки, під час якої хакери отримали доступ до 0,16% даних клієнтів банку.

Як повідомляє Revolut, хакери отримали доступ до даних за допомогою фішингу, коли з використанням методів соціальної інженерії було отримано дані для входу в систему одного зі співробітників банку.

Згідно з повідомленням Державної інспекції із захисту даних у Литві, де у Revolut є банківська ліцензія, від атаки постраждали 50 150 клієнтів. Інспекція припускає, що скомпрометована інформація охоплює електронну пошту, імена, адреси та номери телефонів, часткові дані платіжних карток і дані акаунта.

У повідомленнях для постраждалих клієнтів Revolut уточнює, що тип скомпрометованих даних різний для різних клієнтів. Дані карт, PIN-коди або паролі хакери добути не змогли. Revolut також підкреслює, що зловмисники не отримали доступу до коштів користувачів.

Член команди безпеки стартапу запевнив, що атаку було виявлено дуже швидко і співробітникам фірми вдалося нейтралізувати її. Якби не швидкість реакції, наслідки могли бути значно серйознішими.

Станом на сьогоднішній день, компанія має понад 20 млн клієнтів по всьому світу і пропонує здійснення операцій більш ніж з 80 криптоактивами. На торгові операції з віртуальними валютами припадає близько 10% річного доходу Revolut.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *