Цифрова біржа банку DBS продемонструвала стабільне збільшення обсягів торгів криптовалютами у 2022 році


20.02.2023
Інвестиційний стратег DBS Bank назвав криптовалюту, яка є найкращим засобом для децентралізованої торгівлі

Сінгапурський банк DBS повідомив про значне зростання у 2022 році обсягів торгівлі біткоїном та ефіром на своїй платформі DBS Digital Exchange.

За даними банку, минулого року обсяг торгів біткоїном на платформі збільшився на 80%, а ефіром – на 65%. Крім того, кількість BTC та ETH, що зберігаються у сховищі, зросла на 100% та 60% відповідно, порівняно з попереднім роком. Клієнтська база платформи також зросла вдвічі: станом на кінець грудня 2022 року вона налічувала близько 1 200 зареєстрованих користувачів.

Цифрова біржа DBS, яка була запущена у 2020 році для інституційних клієнтів, демонструє стабільне зростання, незважаючи на волатильність ринку. Попри недавню криптозиму та банкрутство кількох великих криптовалютних компаній, у тому числі біржі FTX, DBS Digital Exchange не зазнала значного розпродажу. За словами Лайонела Ліма, виконавчого директора платформи, це демонструє стійкість екосистеми цифрових активів. Зростання показників DBS Digital Exchange також відображає зміну довіри інвесторів до криптовалют, незважаючи на численні скандали, які переслідують галузь.

DBS планує розширити свої криптовалютні послуги, отримавши ліцензію на їх надання в Гонконзі. Крім того, банк тестує торгівлю державними цінними паперами в токенах в рамках проекту Project Guardian, організованого Валютним управлінням Сінгапуру (MAS).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *