ЦБ Японії відклав плани щодо створення національної цифрової валюти через відсутність інтересу з боку громадськості


01.08.2022
ЦБ Японії відклав плани щодо створення національної цифрової валюти через відсутність інтересу з боку громадськості

У зв’язку з відсутністю інтересу з боку широкого загалу Центральний банк Японії вирішив призупинити тестування технічної можливості випуску цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Банк Японії (BOJ) не розглядає можливість впровадження національної цифрової валюти у найближчому майбутньому через популярність у країні кредитних карток, послуг інтернет-банкінгу та електронних платіжних інструментів, повідомляє видання Asia Times’ Sayuri Shirai.

У квітні 2021 року BOJ запустив експериментальну фазу вивчення доцільності випуску CBDC, яка тривала до березня 2022 року, після чого ЦБ перейшов до другої фази по визначенню її широких функцій.

Третій етап, в рамках якого установа передбачала, що приватні підприємства та кінцеві користувачі візьмуть участь у пілотній програмі, очевидно, відкладено на невизначений термін.

Тим часом, нове опитування, проведене блокчейн-компанією Ripple, показало, що 70% лідерів фінансового сектора вважають, що CBDC мають потенціал для зміни суспільства в найближчі п’ять років завдяки таким перевагам, як фінансова доступність і доступ до кредитів.

Крім того, Міжнародний валютний фонд ще в червні заявив, що деякі криптовалюти та CBDC можуть бути більш ефективним платіжним рішенням, ніж кредитні та дебетові картки, особливо з точки зору споживання енергії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *