Токен проекта Ultimate Champions, в який інвестувала Binance, виріс на 124% за добу


16.11.2022

Цього тижня криптобіржа Binance повідомила, що виділила стратегічні інвестиції в розмірі $4 млн проєкту Ultimate Champions для підтримки інновацій у сфері геймінгу Web 3.0.

На тлі цієї новини нативний токен проєкту під назвою CHAMP виріс майже на 124%. На момент написання токен торгується на рівні $0.2173.

Ultimate Champions – платформа спортивних ігор, яка буде розгорнута на блокчейні BNB Chain і розміщена на платформі Binance Fan Token. Ultimate Champions надає внутрішньоігрові гаманці для спрощення процесу реєстрації та підтримує фіатні платежі за купівлю токеном CHAMP і невзаємозамінних токенів (NFT). Платформа запущена у квітні 2022 року і спочатку була орієнтована на менеджмент футбольних клубів.

Минулого літа Binance Labs інвестувала в токен управління децентралізованої біржі PancakeSwap (CAKE). Представники підрозділу зазначали, що PancakeSwap є найбільшим децентралізованим додатком (dApp) у мережі BNB Chain, щодня його відвідують понад 400 000 користувачів. Тоді токен CAKE подорожчав на 9%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *