Tether відмовився від використання комерційних паперів у резервах USDT


09.02.2023
Tether анонсувала запуск стейблкоїну, прив'язаного до британського фунта стерлінгів

Tether, емітент найбільшого у світі стейблкоїна, повідомив про прибуток у розмірі $700 млн за четвертий квартал і заявив, що повністю відмовився від використання комерційних паперів у резервах, що забезпечують його токен USDT.

Станом на 31 грудня більша частина резервів ($39,2 млрд) була розміщена в казначейських векселях США, згідно з сертифікатом BDO. Решта активів на суму $67 млрд були розподілені між фондами грошового ринку, готівкою та іншими статтями. Забезпечені кредити було скорочено на $300 млн, відповідно до плану звести їх до нуля цього року.
Tether поставила мету відмовитися від комерційних паперів, типу короткострокових незабезпечених боргових зобов’язань, до кінця 2022 року, яку вона виконала.

Минулого року після краху алгоритмічної стабільної монети terraUSD (UST), ринкова капіталізація якої до її падіння становила $18 млрд, якість холдингів, що забезпечують стабільні монети, стала предметом пильнішої уваги. Tether уперше опублікував розбивку своїх резервів у травні 2021 року, показавши, що 49% його активів були забезпечені комерційними паперами. Наступні звіти про атестацію показали поступове зниження частки комерційних паперів на балансі Tether.

У вересні американський суддя зобов’язав компанію надати записи, що стосуються забезпечення USDT, під час судового розгляду, у якому стверджували, що Tether брала участь у змові з метою випуску стейблкоїна в межах кампанії із завищення ціни біткоїна (BTC).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *