Tether анонсувала запуск стейблкоїну, прив’язаного до британського фунта стерлінгів


22.06.2022
Tether анонсувала запуск стейблкоїну, прив'язаного до британського фунта стерлінгів

Емітент Tether оголосив про запуск версії стейблкоіну в британських фунтах стерлінгів під назвою GBPT. Згідно з прес-релізом, опублікованим компанією 22 червня, нові токени Tether будуть випущені на початку липня.

Спочатку стейблкоїн буде підтримуватися лише блокчейном Ethereum, але цілком імовірно, що найближчим часом функціонуватиме і інших блокчейнах. Так було з іншими монетами, запущеними Tether.

GBPT – це п’ятий стабільний токен, прив’язаний до фіатної валюти, яку запустила компанія Tether. Нещодавно Tether запустив MXNT, прив’язаний до мексиканського песо. Інші активи включають популярні USDT, прив’язаний до долара США, EURT, прив’язаний до євро, та CNHT, прив’язаний до китайського юаня.

“Ми вважаємо, що Великобританія – це наступний рубіж для інновацій в області блокчейну… Ми сподіваємося допомогти очолити ці інновації, надавши користувачам криптовалют по всьому світу доступ до стабільних монет, деномінованих в фунтах стерлінгів. Tether готова і бажає працювати з регулюючими органами Великобританії, щоб зробити цю мету реальністю, і з нетерпінням чекає на подальше прийняття стабільних монет Tether”. – заявив Технічний директор Tether Паоло Ардоїно.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *