Технологічні гіганіти Ant Group, Tencent, Baidu, JD.com боротимуться зі спекуляціями на NFT-ринку Китая


01.07.2022

Китайські технологічні гіганти, у тому числі Ant Group, Tencent, Baidu та JD.com, приєднуються до ініціативи, направленної на викорінення спекуляцій на ринку невзаємозамінних токенів (NFT).

У заяві, опублікованій у четвер Китайською асоціацією індустрії культури, компанії зобов’язалися протистояти вторинній торгівлі та забезпечити ідентифікацію цифрових товарів.

Технологічні фірми також зобов’язалися стримувати фінансування цифрових предметів колекціонування та дозволяти торгівлю лише фіатними грошима.

“Цифрові предмети колекціонування” – це фраза, яка використовується в Китаї, щоб уникнути згадки NFT, оскільки державні ЗМІ почали засуджувати спекулятивну діяльність, пов’язану з активами.

У жовтні 2021 року Ant Group, Tencent і JD.com пообіцяли не втручатися в криптовалюти та працювати над запобіганням спекуляцій та ризиків відмивання грошей у NFT.

Нагадаємо, що влада Пекіну ще не розробила чіткі правила для ринку-NFT.

Користувачі офіційних облікових записів у WeChat, популярному китайському додатку для обміну повідомленнями, піддаються дисциплінарним стягненням, у тому числі безстроковим банам, якшо на сторінках користувачів знаходять інформацію про продаж цифрових предметів колекціонування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *