Технічний директор Nvidia заявив, що криптовалюти не приносять користі суспільству


28.03.2023
Nvidia

Технічний директор американської компанії Nvidia заявив, що криптовалюти не приносять жодної користі суспільству. Проте компанія продовжує продавати свої процесори майнерам.

В інтерв’ю The Guardian Майкл Каган також зазначив, що штучний інтелект, наприклад, у вигляді чат-бота, буде кориснішим за видобуток криптовалюти.

“Усі ці криптографічні штуки потребували паралельної обробки. Nvidia була найкращою, тому люди просто запрограмували її для використання з цією метою. Накупили багато всякої всячини, а в підсумку вона розвалилася, тому що нічого корисного для суспільства не несе. А ось ШІ, навпаки, несе. Я ніколи не вірив, що криптовалюта може принести користь людству. Люди роблять божевільні речі, але вони купують ваші продукти.” – заявив Каган в інтерв’ю The Guardian.

2021 року Nvidia випустила програмне забезпечення, що обмежує можливість використання її відеокарт для майнінгу ETH, але це обмеження було швидко обійдено програмістами.

У жовтні 2022 року компанія прибрала обмеження з нових драйверів, вирішивши цим впоратися з нестачею напівпровідникових кристалів, яка викликала значний дефіцит відеокарт на тлі пандемії COVID-19, а також підвищила їхні ціни. Також було випущено відеокарти з приставкою LHR у назві, на яких програмно обмежено хешрейт під час майнінгу криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *