Суд відхилив скаргу адвокатів Binance проти SEC


27.06.2023
У Південній Кореї чоловіка засудили до чотирьох років ув'язнення за сексуальне насильство в метавсесвіті

Федеральний суддя округу Колумбія, США, Емі Берман Джексон, відхилила скаргу адвокатів криптобіржі Binance проти Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Про це пише Coindesk.

Адвокати стверджували в скарзі, що пресреліз SEC про подачу позову проти Binance містив оманливі заяви про змішування активів клієнтів Binance.US та їхнє неправомірне використання.

Суддя Джексон пояснила своє рішення тим, що в її повноваження не входить “підбір формулювань” для публічних заяв від сторін справи. Вона також вказала, що не є очевидною необхідність втручання суду або участь у редагуванні прес-релізів сторін.

Нагадаємо, що SEC звинуватила Binance 5 червня в роботі без реєстрації, спотворенні даних, використанні коштів клієнтів на свій розсуд і торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Звинувачення було висунуто глобальній та американській платформам Binance, а також засновнику компаній Чанпену Чжао. Загалом було пред’явлено 13 звинувачень.

Після позову SEC зажадала заморозки всіх активів Binance.US, щоб запобігти їхньому переведенню за кордон. Згодом сторони досягли попередньої угоди, згідно з якою активи не будуть заморожені, але глобальна платформа Binance не зможе контролювати ці активи.

22 червня Binance.US відновила виведення коштів у доларах після переговорів із банківськими партнерами. Однак команда платформи попередила, що це рішення може бути тимчасовим.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *