Стейблкоїн MIM, що забезпечений токеном криптобіржі FTX, втратив прив’язку до долара


08.11.2022

Стейблкоїн Magic Internet Money (MIM) втратив паритет до долара США, опустившись нижче позначки $0,97.

Користувач Twitter під ніком kinnif повідомив, що 31,32% (108,35 млн доларів) забезпечення MIM становлять токени криптобіржі FTX (FTT), а причиною відв’язки активу від долара стала ліквідація FTT з боку біржі Binance, розпочата 5 листопада.

Через обвал курсу стейблкоїна до критичної позначки вкладникам хедж-сховища MIM проекту Y2K Finance виплатили 1700 ETH.

На момент написання статті стейблкоїн MIM все ще не відновив прив’язку і торгується по $0,9845, за даними CoinMarketCap.

2 листопада ЗМІ опублікували дані звіту компанії Alameda Research, яка, як і FTX, належить мільярдеру Сему Бенкману-Фріду. Згідно з документами, найбільшу частку на рахунках компанії становлять токени FTT. Після цього криптобіржа Binance почала повну ліквідацію своїх позицій у FTT. Для мінімізації впливу на ринок процедура буде розтягнута на кілька місяців.

7 листопада Alameda почала розпродаж кількох токенів зі своїх запасів. У резервах компанії є 18 криптовалют, запаси кожної з яких перевищують 1 млн доларів. 8 листопада FTT обвалився на 29%, а курс біржового токена Bybit (BIT) опускався на 20%. У Bybit припустили, що до дампу активу причетна Alameda, на рахунках якої розміщено понад 100 млн BIT. Однак у компанії спростували інформацію про продаж, після чого курс активу почав відновлюватися.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *