Statistica Capital подала позов до суду проти Signature Bank через крах криптовалютної біржі FTX


07.02.2023
Signature Bank

Нью-йоркський Signature Bank зіткнувся з позовом від інвестиційної компанії Statistica Capital, яка вважає, що банк був причетний до краху криптобіржі FTX.

Signature Bank звинувачують в участі у шахрайстві з FTX, яке було виявлено минулого року. На тлі крипто-скандалу з FTX Signature Bank все ще дозволяв прив’язувати рахунки клієнтів до блокчейн-мережі Signet.

Британська інвестиційна компанія Statistica Capital Ltd. подала в понеділок до федерального суду Манхеттена 87-сторінковий документ, зареєструвавши його як колективний позов. Позивач вимагає відшкодування збитків, завданих їй та іншим суб’єктам внаслідок краху FTX.

У повідомленні Bloomberg підтверджується, що Signature Bank знав про махінації FTX ще з червня 2020 року і міг суттєво сприяти шахрайству FTX. Як повідомляється, фінансова установа публічно просувала вже неіснуючу криптовалютну біржу і не змогла призупинити або зупинити транзакції FTX, які порушували їхні умови надання послуг.

Наприкінці минулого року керівник Signature Bank Ерік Хауелл розкрив плани організації скоротити криптовалютні банківські депозити на $10 млрд. Звіт показав намір банку почати широкомасштабний відхід від цифрових валют через ведмежий ринок і пробудження краху FTX.

Біржа FTX була клієнтом Signature Bank. Більше того, 14 листопада минулого року Signature Bank підтвердив, що не менше 0,1% всіх депозитів банку припадає на FTX.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *