Стало відомо, коли Circle може запустити стейблкоїн EuroCoin на базі блокчейна Solana


06.11.2022
Solana

Криптоплатіжна компанія Circle запустить, прив’язаний до євро стейблкоїн EUROC Eurocoin на Solana, в першій половині 2023 року. Про це під час виступу на конференції Solana Breakpoint у Лісабоні, заявив технічний директор Circle Маркус Бурстін.

За словами Маркуса, проєкт стейблкоїна на Solana під час запуску підтримають біржа FTX, а також створені на Solana DeFi-протоколи Radium і Solend.

Інженер заявив, що після запуску стейблкоїна на Solana у користувачів з’явиться багато нових варіантів використання EUROC. Міжмережевий міст має бути запущений на Solana в першій половині 2023 року. Спочатку він буде підтримувати транзакції USDC і трохи пізніше EuroCoin:

“Ми очікуємо, що широкий спектр міжмережевих мостів, гаманців і децентралізованих застосунків усіх типів буде обслуговувати кінцевих користувачів і сприяти безперешкодному переміщенню USDC криптоекосистемою”.

Представник Circle додав, що міжмережевий міст мають запустити на Ефіріум і Avalanche у січні 2023 року, а підтримку Solana буде додано трохи пізніше, у першій половині року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *