Spotify тестує нову систему плейлистів з підтримкою NFT-токенів


23.02.2023
Spotify

Стримінговий сервіс потокового аудіо Spotify розпочав тестування нової функцію, яка дозволить власникам невзаємозамінних токенів (NFT) слухати ексклюзивні плейлисти.

Власники NFT-колекцій Fluf, Moonbirds, Kingship і Overlord зможуть отримати доступ до плейлистів, кураторами яких виступають самі проекти.

Плейлисти будуть доступні користувачам, які підключать свої криптовалютні гаманці до відповідних NFT-плейлісти через підтримувані додатки, такі як Metamask, Trust Wallet, Rainbow, Ledger Live або Zerion.

Перші плейлисти включатимуть популярні пісні Queen, Missy Elliott, Snoop Dogg та Led Zeppelin. Spotify планує постійно оновлювати плейлисти протягом тестового періоду, який триватиме наступні три місяці.

Плейлисти з підтримкою NFT-токенів будуть тестуватися серед користувачів Spotify на Android у США, Великобританії, Німеччині, Австралії та Новій Зеландії.

Компанія ще не оголосила про подальші плани щодо нової функції, але не виключено, що артисти також зможуть використовувати підтримку криптогаманців платформи для випуску ексклюзивної музики для власників NFT або інших токенів.

Чутки про те, що Spotify зацікавлені в участі в web3, ходять з березня, коли компанія розмістила два оголошення про вакансії для роботи з ранніми стадіями проектів web3. Останні новини з’явилися всього за кілька днів після того, як Meta оголосила, що теж почне тестувати цифрові предмети колекціонування і NFT в Instagram.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *