Спосіб оплати токенами Shiba Inu став доступний у 179 країнах завдяки інтеграції BitPay


08.06.2022
shiba-inu

Платежі Shiba Inu тепер можуть бути доступні більшій кількості користувачів у 179 країнах, оскільки Edge добавив підтримку постачальника платіжних послуг BitPay.

Edge – це гаманець, де клієнти можуть купувати, продавати, торгувати та витрачати понад 130 цифрових активів. Він підтримує понад 1,7 мільйона рахунків десятьма мовами в 179 країнах.

“За підтримки Edge разом ми можемо підвищити якість платежів в Інтернеті та в магазині як для клієнтів, так і для продавців, які бажають використовувати переваги криптоплатежів”, – сказав Стівен Пар, генеральний директор BitPay.

Торговці та підприємства можуть приймати криптовалюту із гаманців, які успішно дозволили протоколу BitPay отримувати платежі від більш ніж 200 мільйонів криптокористувачів.

Прийняття Shiba Inu як способу оплати продовжує зростати. Бразильський футбольний клуб Сан-Паулу нещодавно оголосив, що тепер приймає мем-токени та криптовалюти як оплату квитків через Bitso та Bitpay.

Chipotle, провідна мексиканська мережа ресторанів швидкого харчування, тепер приймає Shiba Inu, Bitcoin та інші криптовалюти через платформу цифрових платежів Flexa. Цей платіжний засіб буде доступний у більш ніж 2975 ресторанах Chipotle у США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *