Глава Morgan Creek вважає, що ведмежа фаза ринку закінчиться, коли мем-токени DOGE і SHIB впадуть до нуля


10.02.2023
mark-yusko

Глава венчурної компанії Morgan Creek Capital Марк Юско в інтерв’ю Blockworks заявив, що мем-токени Dogecoin (DOGE) і Shiba Inu (SHIB) не мають жодної цінності.

Експерт вважає, що ведмежий ринок закінчиться, коли котирування цих монет впадуть до нуля. Водночас Юско зазначив, що поки DOGE і SHIB не тільки не знецінилися, а й продовжують зростати.

“Кожен день я живу з цим. Я кажу, що падіння ринку закінчиться, щойно DOGE і SHIB впадуть до нуля. Але вони туди не прагнуть, навпаки, знову зростають. Але в чому їхня цінність? На чому вони ґрунтуються? Чи можете ви використовувати їх для чого-небудь? У компаній на кшталт Amazon є цінність, вони працюють, генерують прибуток і грошовий потік, я можу продати їхні акції. Але мемні монети нічого не генерують. Це якесь загальне божевілля. Якщо ви не продаєте монету, звісно вона не падатиме в ціні. І зараз ніхто не продає DOGE і SHIB. Усе це мало б уже закінчитися, але триває”, – вважає Юско.

На думку Юско, DOGE і SHIB заробили велику ринкову капіталізацію “ні з чого” і не мають жодної базової цінності.

Юско також додав, що підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою США (ФРС) з метою зниження інфляції може призвести до обвалу обох монет.

На початку лютого Марк Юско заявляв, що наступний бичачий ринок може початися в II кварталі 2023 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *