Розкішний 5-зірковий готель у Дубаї почав приймати платежі в мем-токенах Shiba Inu


08.11.2022
Shiba inu

Платформа бронювання подорожей Travala повідомила у своєму Твіттер, що тепер власники Shiba Inu можуть за свої криптоактиви забронювати номер в п’ятизірковому готелі “W Dubai”.

W Dubai – готельний напрямок відомого бренду W Hotels, висококласної американської мережі готелів, що належить Marriott International.

Travala – одна з найбільших компаній з онлайн-бронювання подорожей на основі блокчейну. Завдяки легкодоступному і зручному для користувача веб-сайту, Travala демонструє, як криптовалюти можуть викорстовуватись у повсякденному житті.

Travala додала на своїй платформу підтримку криптовалюти Shiba Inu ще у грудні 2021 року, що клієнтам користувачам сервісу використовувати SHIB в якості платіжного засобу. Крім того, на платформі також можна використовувати SHIB для бронювання більш ніж трьох мільйонів туристичних продуктів по всьому світу на сайті, включаючи бронювання авіаквитків, готелів і туристичних пакетів.

Крім цього Travala також оголосила, що Shiba Inu можна використовувати для бронювання суперкарів, таких як Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, McLaren, Aston Martin і Bugatti.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *