Співак Елтон Джон випустив NFT-колекцію Rocket Man


22.06.2022
Elton-John-nft

Елтон Джон, відомий британський співак, композитор та музикант, вирішив увійти у світ Web 3.0, випустивши власну NFT-колекцію під назвою Rocket Man.

За словами співака, основна мета створення цієї колекції — зібрати нові кошти для свого фонду — Фонду боротьби зі СНІДом.

Колекція Елтона Джона була створена у співпраці з Jadu, платформою доповненої реальності (AR), та Sweet, провідним торговим NFT-майданчиком NFT.

Купивши один із 6666 NFT колекції, користувач стане членом клубу Rocket NFT. Співак також продає віртуальний ховерборд Jadu, який можна використовувати на платформі, і в клубі Rocket NFT. Обидва надають власникам доступ до ексклюзивних запусків та можливостей попереднього продажу.

Аукціон ховербордів розпочався о 7:00 (за тихоокеанським часом) у понеділок і закінчиться о 15:00 (за тихоокеанським часом) у середу. Ховерборд Rocket Man Hoverboard, який в даний час виставлений на продаж, також вважається найрідкіснішим із 6666 предметів у колекції Jadu Hoverboard.

Розглянутий NFT був розроблений Voxel Bunny, який також створював реактивні ранці та ховерборди Jadu. Художник для проекту Джона вирішив використати еклектичний дизайн, який відсилає до автомата для гри в пінбол з клавіатурою, віддаючи шану відео Джона Pinball Wizard 1975 року.

У NFT-колекції також представлені культові зіркові окуляри Джона, клавіші піаніно та музичні ноти пісні «Rocket Man».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *