Solana Labs розробляє свій Android-смартфон


23.06.2022
Solana Labs розробляє свій Android-смартфон

За кілька місяців в екосистемі Solana з’явиться смартфон під назвою Saga. Новий Android-телефон було представлено сьогодні на заході у Нью-Йорку.

“Майже 7 мільярдів людей у всьому світі користуються смартфонами, і понад 100 мільйонів людей мають цифрові активи. Обидва показники продовжуватимуть зростати. Saga встановить новий стандарт для Web3 на мобільних пристроях”. – сказав Анатолій Яковенко, один із засновників Solana.

Анатолій Яковенко із Solana з рендерингом телефону Saga. (Денні Нельсон/CoinDesk)

Розроблений компанією Solana Labs, телефон буде оснащений спеціальною функцією криптовалютного гаманця і сумісний з Solana Mobile Stack (SMS), який також сьогодні був представлений.

Solana Mobile Stack (SMS) – це комплект програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, призначений для розробки нативних програм для Android, побудованих на блокчейні Solana.

Телефон з 6,67-дюймовим екраном, 12 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ вбудованої пам’яті розроблений та виробляється компанією OSOM.

Ціна телефону становитиме близько тисячі доларів. Продаж смартфону заплановано на початок 2023 року.

Завдяки Solana Pay, яка буде інтегрована в телефон, оплату можна буде здійснювати через блокчейн за допомогою QR-коду.

У телефоні також буде магазин із додатками Web3, адаптер мобільного гаманця та “сейф”, де зберігатимуться закриті ключі гаманця.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *