Що чекає на ринок криптовалют найближчим часом: Скотт Майнерд виступив з похмурим прогнозом


28.07.2022
Що чекає на ринок криптовалют найближчим часом: Скотт Майнерд виступив з похмурим прогнозом
Скотт Майнерд вважає, що криптовалютний пузир здується так само, як і доткомовський

Скотт Мінерд, головний інвестиційний директор Guggenheim Partners, заявив у недавньому інтерв’ю Bloomberg, що крипторинок продовжуватиме здуватись.

“Я думаю, що він буде здуватися і далі, і я думаю, що в нас буде щось схоже на крах доткомів, щоб була можливість розібратися, хто тут переможці, а хто програв. Мені здається, ми ще не до кінця очистили систему”, – сказав Мінерд.

На думку Мінерда, з погляду трейдингу, є сенс скористатися можливістю зростання цін у найближчій перспективі. Проте, як інвестор, він вважає, що криптовалюти перебувають під тиском “з точки зору регулювання”. Крім того, він зазначив, що немає реальних інституційних грошей для підтримки ринку.

Біткоїн різко виріс у середу після того, як Федеральна резервна система США ухвалила рішення про підвищення ставки на 75 базисних пунктів. Криптовалюта підскочила до $23 452 на біржі Bitstamp.

Раніше Майнерд прогнозував, що рівень $8 000 може виявитися “остаточним дном” біткоїну. Проте слід зазначити, що у минулому інвестор зробив кілька неточних прогнозів цін.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *