Samsung US запускає сервер в Discord для підтримки планів по Web3 та розгортання NFT


08.06.2022
samsung_web3.jpg

Технологічний гігант Samsung оголосив про те, що робить наступний крок у всесвіт Web3, запускаючи сервер Samsung US в Discord.

Це оголошення було опубліковане після запуску Samsung Metaverse Experience в Decentraland під назвою Samsung 837X. Крім того, до цього оголошення Roblox був випущений Samsung Superstar Galaxy.

Офіційний сервер Samsung US Discord активувався 7 червня. Комапнія називає його – віртуальний простір, який використовується для зміцнення зв’язків зі своїми користувачами та формування спільноти творців.

Компанія також стверджує, що сервер в Discord принесе споживачам “новий революційний досвід” завдяки пристрасті Samsung до “сміливих інновацій та здатності розширювати межі” як у реальному, так і в цифровому світі.

Сервер Samsung US Discord дозволить фанатам, геймерам та творцям взаємодіяти та отримувати ексклюзивний доступ до продуктів Samsung, подій, NFT-токенів та інших можливостей на базі Web3.

Перші користувачі сервера Samsung US Discord у перший день отримають “доступ до OG”. Так чи інакше, з 7 до 10 червня користувачі будуть отримувати щоденні призи у вигляді продуктів шляхом випадкового вибору.

Користувачі Samsung у США зможуть брати участь у віртуальних версіях подій, що відбуваються у фізичному місці Samsung 837, а також у ігрових процесах Samsung Odyssey.

Досі Samsung активував шість тематичних квестів і подій, що транслюються в прямому ефірі на таких платформах, як Decentraland і Roblox, включаючи концерти, танцювальні вечірки в змішаній реальності, власне мистецтво NFT, цифрові пристрої, що носяться, і багато іншого.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *