Samsung спільно з Ledger анонсували запуск NFT-колекції та Web 3.0 пакета


31.01.2023
Провідна південнокорейська технологічна компанія Samsung має намір вийти на крипторинок.

Технологічний гігант Samsung і виробник апаратних гаманців Ledger оголосили про партнерство. При купівлі гаманців Ledger Nano X на майданчику Amazon.de Samsung запропонує користувачам спеціальний Web 3.0-пакет. Крім того, сторони запустять спільну NFT-колекцію Samsung MX1 Genesis Edition.

У пакет Web3 Starter Bundle входить смартфон останнього покоління від Samsung, гаманець Ledger Nano X, а також ваучер на 100 євро. Крім того, учасникам акції доступний безкоштовний випуск токенів спеціальної NFT-колекції від таких художників, як Jaiden Stipp, Plastic Pen, Specter і Thomas Fleck.

Випуск NFT стартує 3 лютого і буде доступний тільки для користувачів з Німеччини. Для цього їм необхідно зареєструватися на окремій сторінці сайту Amazon до 1 лютого.

Раніше власникам Samsung Smart TV став доступний стримінг-сервіс Savage на базі Polygon. Додаток Smart TV дасть змогу під’єднувати IRL-дисплей і завантажувати фото та відео з роздільною здатністю до 8K. Крім того, Samsung стала лідером за кількістю інвестицій у криптопроєкти. З вересня 2021 по червень 2022 року компанія вклала кошти в 13 стартапів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *