Samsung інтегрує у свої смарт-телевізори NFT-маркетплейс ArtToken


15.09.2022
Samsung інтегрує у свої смарт-телевізори NFT-маркетплейс ArtToken

Смарт-телевізори Samsung незабаром запропонують користувачам новий спосіб покупки, зберігання і перегляду NFT-токенів. Платформа цифрового мистецтва ArtToken з’явиться на смарт-телевізорах Samsung у вигляді спеціального додатку.

Додаток був представлений на виставці IFA 2022 у Берліні, але поки що не повідомляється, коли його можна буде завантажити. Подробиці про те, які саме моделі смарт-телевізорів Samsung будуть підтримувати платформу, Samsung також не називає.

Відомо, що додаток ArtToken NFT TV був розроблений “на розширеній платформі Samsung SmartThings”.

Раніше в цьому році Nifty Gateway оголосила про інтеграцію своєї платформи NFT в телевізори преміум-класу QLED і Neo QLED 2022 від Samsung. Компанія також запустила окремий додаток для телевізорів The Frame та Samsung MicroLED.

Можливо додаток ArtToken може стати доступним на тих же моделях телевізорів Samsung, що і додаток Nifty Gateway.

За словами представника Samsung, які цитують корейські ЗМІ, “найкращий спосіб просто продемонструвати технологічну перевагу телевізора – це реалістично передавати природні ландшафти або твори мистецтва у цифровому вигляді”.

Смарт-телевізори Samsung тепер стають більше, ніж просто порталом для перегляду улюблених шоу та фільмів. Раніше в цьому році компанія запустила Gaming Hub для смарт-телевізорів 2022 року, що дозволяє грати в хмарні ігри практично будь-кому.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *