Ринкова частка Binance.US в США впала до 2,7%


15.06.2023
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Доля ринку американського підрозділу біржі Binance у США впала до 2,7%, передає The Block з посиланням на дані аналітичної блокчейн-компанії Kaiko.

Доля крипторинку Binance у США
Джерело зображення: Kaiko

Показник обсягу обміну на Binance.US знижувався протягом останніх трьох місяців. У березні показник становив 17,6 млн доларів, у квітні – 15,2 млрд, а в травні – 5,9 млрд.

У квітні на Binance.US припадало 16,1% обсягів спотової торгівлі серед інших бірж із підтримкою долара США, однак у травні цей показник скоротився до 8,5%. Наразі він становить близько 5,4%, при цьому дані за червень неповні.

Нагадаємо, що 5 червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на Binance, Binance.US і засновника компаній Чанпена Чжао у зв’язку з імовірними порушеннями законодавства про цінні папери.

Наступного дня SEC зажадала заморозити активи Binance.US для захисту клієнтів, зокрема шляхом репатріації користувацьких інвестицій, що зберігаються за кордоном.

8 червня на Binance.US припинила торгівлю парами ATOM/BTC, BCH/BTC, DOT/BTC, DOT/BTC, LRC/BTC, MANA/BTC, UNI/BTC, VET/BTC, XTZ/BTC, HBAR/BUSD і ONE/BUSD. Також платформа зупинила позабіржові угоди.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *