Розробники OpenSea оголосили про активацію протоколу Seaport


15.06.2022
Логотип OpenSea

Компанія OpenSea підрахувала, що користувачі її NFT-платформи можуть заощадити 35% плати за газ завдяки новій оптимізації ефективності транзакцій Seaport.

OpenSea, найпопулярніша плафторма невзаємозамінних токенів (NFT), за обсягом торгів, оголосила про перехід на протокол Seaport. Серед багатьох переваг протокол обіцяє низьку плату за газ, можливість робити пропозиції щодо цілих колекцій, скасування плати за ініціалізацію нового облікового запису та зручніші для користувача параметри підпису.

За словами OpenSea, користувачі платитимуть на 35% менше за газ при транзакціях у Seaport. На основі даних за 2021 рік, загальна економія складе близько $460 млн (138 000 ETH).

Роком раніше мережа Ethereum періодично ставала перевантаженою через генерацію NFT-колекцій знаменитостей на OpenSea, коли користувачі повідомляли про втрати через невдалі транзакції. Проте останнім часом ціни на газ у мережі стабілізувалися. Середні ціни на газ, що відстежуються YCharts, впали до $95,86 у порівнянні з стрибками до кількох сотень доларів у 2021 році.

OpenSea також анонсувала такі функції, як можливість придбати безліч NFT за одну транзакцію, роблячи збори творців у реальному часі доступними для декількох одержувачів і визначаючи збори в мережі для кожного предмета.

Розробники OpenSea заявили, що не контролюють та не керують протоколом Seaport, а просто розробляють на ньому.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *